Czy pracujesz w najlepszej firmie w Irlandii?

Na wyspie rozpocznie się badanie, które prowadzi The Sunday Independent wraz ze światową firmą analityczną Statista, a to ma dać odpowiedź na pytanie, który z zakładów pracy w Irlandii, jest najlepszy w ocenie respondentów?

W ankiecie udział biorą pracownicy, którzy mogą zgłaszać swoje firmy, a jednocześnie, będą mogli oddawać głosy. W badaniu może wziąć każda firma, która zatrudnia powyżej 200 pracowników, a i szefostwo tych firm, korzystając z TEGO linku, może zgłosić swoją firmę do badania. Ankieta prowadzona będzie aktywnie, więc przedstawiciele Statisty, zgłaszać się będą bezpośrednio do zatrudnionych, ale zachęca się również pracowników, aby sami kontaktowali się z ankieterami lub odpowiadali na pytania w formie online.

Żeby zgłosić firmę do badania, może również wysłać informację na adres e-mail: irelands-employer-survey@statista.com, a w tej w kilku zdaniach określić, dlaczego zgłaszana firma może być uznana za najlepszą firmę w Irlandii. Udział w ankiecie, co zaznaczono w informacji, jest anonimowy.

Badanie rozpocznie się w lutym przyszłego roku, natomiast w ankiecie zadane zostanie pytanie, w jakim stopniu polecił/a byś firmę, w której pracujesz w skali od 0 do 10? Statista dodaje, że w ankiecie, będzie można również wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy, o wynagrodzeniach oraz potencjale rozwojowym.

Termin przesyłania nominacji upływa 18 stycznia.

Bogdan Feręc

Źr: Sunday Independent/Statista

Polska-IE: Udostępnij
Huczne party na post
Brexitowy alarm
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian