Czy 6,5 tys. zł brutto potrafi przekonać do pracy w Biedronce?

Biedronka zachęca nowych pracowników kampanią „Kroją się podwyżki”. Sieć już w grudniu informowała o podwyżkach dla sprzedawców, kasjerów i magazynierów. Na wyższe pensje mogą liczyć również kierownicy sklepów i ich zastępcy. Sieć obiecuje im nawet 4,8 tys. zł i 6,5 tys. zł z premią na start.

Od 1 stycznia 2020 sieć Jeronimo Martins wypłaca swoim pracownikom wyższe pensje. W strefie „C” (Warszawa i największe miasta Polski) sieć proponuje następujące stawki:  sprzedawca-kasjer: 3600 zł brutto z premią na start; zastępca kierownika: 4800 zł brutto; kierownik sklepu – 6500 zł brutto.

Oprócz podwyżek Biedronka proponuje pracownikom m.in.: umowa o pracę bez okresu próbnego; elastyczny czas pracy czy wsparcie w ramach 20 programów socjalnych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, zatrudnia ponad 67 tys. osób. Większość z nich jest zatrudniona w blisko 3 tys. sklepów, ulokowanych w ponad 1100 miejscowości w całej Polsce oraz w 16 centrach dystrybucyjnych.

Jak wynika z raportu pracuj.pl, „Kasjer na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania”, przeciętne miesięczne wynagrodzenie kasjera w handlu detalicznym to 2000 zł netto. Natomiast najlepiej opłacani specjaliści otrzymują pensje o blisko połowę wyższe – wynoszące 2900 zł netto.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE
Davos | Spotkania dw
Wojciech Cejrowski o
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish