Czwarty singiel Dory Goli

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Dance with Danger to już czwarty singiel mieszkającej w Irlandii Polki, która pomimo młodego wieku, może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym.

Singiel Dance with Danger to czwarty i najodważniejszy singiel Dory Goli, który powstał przy współudziale Darragha Keary, a można powiedzieć, że podejmują odważniejsze kroki, wchodząc w obszar gospel i techno, ale idą też w stronę górujących nad całością chórów, gdzie Dora uwalnia pełny arsenał swoich zdolności wokalnych.

Podobnie jak poprzedni singiel „Jestem”, ten łączy polskie i angielskie brzmienia, ale pojawia się też w singlu Dance with Danger polski tekst. Piosenka jest na granicy emocjonalnego załamania i pokonywania niemożliwego. Piękne, bujne syntezatory przebijają się przez wpisane w linię melodyczną oplatające całość elementy techno, które przenoszą słuchacza na oszałamiające wysokości klifów, niosąc go w przygodę i zwiastując jednocześnie zagrożenie.

Album „Taniec z niebezpieczeństwem” pojawi się jesienią 2022 r., a nazwany został przez Tony’ego Claytona-Lea z The Irish Time „Albumem, na który czekamy”. Natomiast HotPress Magazine nazwał go już w lutym tego roku „Hot for 2022”.

Kliknij tutaj, aby posłuchać „Dance with Danger”

Kliknij tutaj, aby przejść do folderu Dysku Google z plikami WAV i grafiką do pobrania

Kliknij tutaj, aby przejść do profilu Spotify

Kliknij tutaj, aby przejść na kanał YouTube

www.doragola.com

 Instagram: doragola

Twitter: doragola

*

Jak zwykle świetna muzyka, świetny tekst i o ile miałbym jeszcze coś dodać, to chyba tylko to, że stworzyłaś w piosence niesamowity klimat, nie po raz pierwszy i ponownie Ci gratuluję, bo kolejny raz trafiłaś w mój gust muzyczny.

Bogdan Feręc

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Premier Morawiecki w
Lekarze apelują o p
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.