Czas podsumowań

W najbliższy wtorek zapraszamy do sieci Radia Wnet, a na antenie pojawi się m.in. program Studia Dublin.

W tym przypomnimy, najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne, jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach, a podejmiemy jednocześnie próbę oceny mijającego roku. Ocenimy też skutki ekonomiczne dla wyspy, co da nam możliwość zastanowienia się, co czeka nas w roku przyszłym.

Zagrożeń jest wiele, ale jest także wiele sygnałów, iż dużo spraw pójdzie w dobrym kierunku, chociaż to może być dziełem drugiej połowy 2022 roku, bo przecież już pierwszych kilka kolejnych miesięcy, może dać się nam wszystkim we znaki.

Wtorkowe Studio Dublin, będzie w całości poświęcone tym zagadnieniom i audycja zaplanowana na 28 grudnia może stać się pomocna w planowaniu przyszłości.

Wkrótce, co jest owocem naszej pracy z ostatnich dni, zaproponujemy Państwu słowo ekspertów w dziedzinie ekonomii, gdyż potwierdzona już oficjalnie współpraca portalu Polska-IE i Studia 37 ze Staropolską Szkołą Wyższą w Dublinie, została zawiązana. The Old Polish University utworzona została w 2001 roku i od tego czasu, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a szefuje jej dr Jarosław Płachecki.

Więcej informacji pojawi się we wtorkowy poranek.

Bogdan Feręc

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Przemoc domowa kwitn
Nie mam duszy urzęd
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська