Co o nas mówią?

Czasami mówi się dobrze, czasami źle, niekiedy przypina łatki, ale to wszystko składa się na obraz tego, co robimy i jak jesteśmy odbierani.

Wydaje się, chociaż nie można generalizować, iż całkiem pozytywnie, chociaż pojawiają się głosy krzywdzące, ale i takie należy przyjąć z pokorą. Istotne jest, że rozpoznawalność Radia Wnet, jest teraz już ugruntowana i rośnie, czyli po kolejnych latach ciężkiej pracy, może doczekamy się słupków słuchalności na poziomach, które są teraz naszym marzeniem.

W Radiu Wnet znaleźć można wiele pozycji, które zainteresują słuchacza, a radio, które jest przecież konserwatywnym, nie zamyka się wyłącznie na tę opcję, a i potrafi pokazać dziennikarski pazur i wymaglować rozmówcę.

Skupić się jednak należy na słuchaczach i ich ocenach, a te pod tekstem na portalu Wirtualne Media, są następujące:

– Orlen sie reklamował…

– Czyli co? Teraz ekipa z Wnetu już nie ma umów z SDP?

– Moje gratulacje dla RW oraz dalszego rozwoju.

– Świetne poranki Wnet i audycje Tomasza Wybranowskiego.

– Skowroński i Wybranowski to czołówka dziennikarzy radiowych. Tak trzymać. Wnet bardzo ładnie się rozwija. Niedługo słupki pójdą w górę. Rzetelność, prawda, zaciekawienie światem, znakomicie zapowiedziana muzyka, perełki wśród innych prowadzących – to wygrywa w radiu.

– Wywiady mają niezły poziom, goście często typowi, ale ogólnie jest klimacik, trochębjak w stacji radiowej z Przystanku Alaska. Wywiady na spacerach to ciekawe urozmaicenie w stosunku do pokojowo-kuchennej atmosfery. Przydałyby się audycje edukacyjne dla roszczeniowo-lewicowej części społeczeństwa. W końcu to najbardziej prowolnościowa stacja radiowa w nadwiślańskim kraju.

– Pisiory

– Mnie, małego naiwnego misia, znaczy prywaciarza, rozczula część tabeli z wpisem o wysokości podatku dochodowego. No Orwell mydła wiecznie żywy!

– W normalnych warunkach rynkowych nie dostaliby tylu częstotliwości, bo nie byliby w stanie ich utrzymać. Szkoda, że nie wspomniano, ile kasy spłynęło z rządowych zleceń i SSP…

– Najlepsze radio bez dwóch zdań. Wybranowski to numer jeden, człowiek orkiestra, mój idol. Facet oprócz ciekawie zapowiadanej muzyki świetnie opowiada świat, analizuje i wpłata w to wszytko swój światopogląd. Duet z panem Ferencem genialny. Moje niedawne odkrycie to Radek Ruciński który prowadzi Muzyczne IQ, wróżę mu wielką radiową karierę, ma ogromny potencjał i to coś co sprawia że słucha się go z przyjemnością. Ela Mazzol świetna, i nawet bardziej ją lubię jak prowadzi audycje niemuzyczne, jakieś wywiady itd, ale i muzykę prezentuje ciekawie. Jerzy Mazzol, Trójmiejska legenda yassu, i ten eksperymentalny jazzowy odlot w radiowym teatrze dźwięku, Arytmic radio genialne. Jerzy Gluszyk to dźwięki country, świetny opowiadacz. I wielu innych. Publicystyka, są komentatorzy nieobecni gdzieś indziej, no i fajnie komentatorzy z zagranicy, pan Witt klasa, Bogatko extra, Bobołowicz i Jankowski relacje ze wschodu itd. słucham codziennie.

– Do dobrych audycji dodam niedzielne Studio Londyn Izy Smolarek i Alexa Sławińskiego prowadzone z ich kuchni razem z towarzyszącymi im kotami. Co tygodniowy komentarz do wydarzeń na Wyspach Brytyjskich – rewelacyjny!

– Dobre radio.
Dobrze, że nadają w FM, a nie tak jak obiecywali te z 357.

– Co za rozwój! Wydają na wynagrodzenia, tyle ile ile dostaje od patronów na działalność 357 w dwa miesiące 

– A debilebz czystapiendziesiontsiedem obiecywali obiecywali i do FM nie chcą.

– O laboga. Ale pan Skowroński tu postów pochwalnych napublikował pod artykułem… Prawda taka, że ta niszowa stacyjka działa tylko dzięki partyjnej kasie ze spółek państwowych. Słuchalność w granicy błędu pomiarowego…

Bogdan Feręc – Polska-IE, Studio Dublin Radia Wnet

Źr: Wirtualne Media

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Obowiązkowe szczepi
Światło bezruchu w
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська