Christmas Market w Ryanair

Do niedzieli irlandzka linia lotnicza prowadzić będzie promocyjna sprzedaż biletów, która dostępna jest w ofercie pod nazwą „Bożonarodzeniowy Jarmark”.

Ryanair rozpoczął sprzedaż miejsc do ulubionych europejskich miejsc podróży mieszkańców Irlandii, a z taryfami zaczynającymi się już od 16,99 euro. Zrób sobie przerwę od intensywnych świątecznych przygotowań i wybierz się na świąteczną wycieczkę do wybranej przez siebie zimowej krainy czarów z ponad 100 000 miejsc w sprzedaży, mówi Ryanair.

Rozkoszuj się świąteczną atmosferą na jednych z najlepszych europejskich jarmarków bożonarodzeniowych w Brukseli, Budapeszcie, Pradze czy Wiedniu i poznaj najlepsze chóry, rzemiosło, kuchnię, grzane wino, prezenty i stragany z ostrokrzewem na średniowiecznych placach najstarszych i najstarszych w Europie najpiękniejszych miastach już tej zimy.

Aby uczcić najpiękniejszy czas w roku, Ryanair uruchomił bardzo wesołą sprzedaż miejsc z taryfami dostępnymi od 16,99 € na podróże do 31 grudnia 2021 roku. Żeby skorzystać z tych wielce niskich taryf, klienci muszą działać szybko i odwiedzić stronę www.ryanair.com, by zarezerwować swoje loty do północy w niedzielę, 21 listopada.

Ponieważ miliony pasażerów wybierają świąteczny rynek Ryanaira, który rok po roku jest liderem w niskich cenach, aby polecieć do swoich ulubionych miejsc na jarmarki bożonarodzeniowe, Ryanair przygotował listę najlepszych miejsc docelowych na jarmarki bożonarodzeniowe:

  • Budapeszt: Przeglądaj ponad 120 migoczących straganów w sercu Budapesztu, gdy plac Vörösmarty ożywa dzięki bożonarodzeniowym koncertom, uroczystym pokazom laserowym, występom baletowym i lśniącemu lodowisku.
  • Bruksela: Każdego roku ponad 2,5 miliona odwiedzających odwiedza tę prawdziwą zimową krainę czarów na Place Sainte-Catherine i łatwo zrozumieć, dlaczego. Stragany wypełnione wirującymi śnieżnymi kulami, zapachowymi świecami i pysznymi czekoladkami oferują niezapomniane chwile dla wszystkich.
  • Praga: Uważane za jedno z najbardziej romantycznych europejskich miast do odwiedzenia w Boże Narodzenie, zabierz kogoś wyjątkowego do serca Starego Rynku w Pradze, aby chłonąć świąteczną atmosferę i rozkoszować się smaczną kuchnią i lokalnie produkowanym grzanym winem.
  • Wiedeń: Miasto zamienia się w magiczną zimową krainę czarów, a na jego rynku znajduje się ponad 150 błyszczących straganów. Znany z pysznego pieczywa i lokalnych serów, Wiedeń jest obowiązkową wizytą smakoszy w te Święta Bożego Narodzenia.

Dyrektor Marketingu Ryanair Dara Brady powiedziała:

– Jako irlandzka linia lotnicza nr 1, z przyjemnością ogłaszamy wyprzedaż bożonarodzeniowych miejsc na naszym jarmarku i nie możemy się doczekać, aby zabrać naszych klientów po najlepszych zimowych krain Europy na zasłużoną przerwę w listopadzie i grudniu – czy to na przedświąteczne spotkanie z rodziną i przyjaciółmi lub romantyczną wycieczka do najbardziej urokliwych miasteczek Europy. Aby uczcić najwspanialszy czas w roku, mamy do dyspozycji ponad 100 000 miejsc w Bratysławie, Brukseli, Budapeszcie, Kownie, Krakowie, Pradze, Wiedniu, Wilnie i wielu innych za jedyne 16,99 €. Ponieważ te niezwykle niskie opłaty będą rozchwytywane szybko, klienci muszą działać szybko i na stronie internetowej ryanair.com przed północą w niedzielę,21 listopada zamówić swoje świąteczne loty.

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Nie sprzedają, żeb
Potrzebna jest natyc