Chińska Republika Ludowa cyfryzuje produkcję

Chińska Republika Ludowa cyfryzuje produkcję

Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych Chińskiej Republiki Ludowej stworzyło plan cyfryzacji i tworzenia sieci produkcji. Zgodnie z dokumentem rozwoju inteligentnej produkcji, do 2025 r. 70 proc. głównych chińskich przedsiębiorstw produkcyjnych zostanie poddanych digitalizacji i połączonych do sieci.

https://agencja-informacyjna.com/przemysl-4-0-w-natarciu/embed/#?secret=5mA7xsoKNf

Plan rozwoju inteligentnej produkcji, wydany przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych Chińskiej Republiki Ludowej oraz inne departamenty przewiduje również, że wszystkie chińskie przedsiębiorstwa produkcyjne powyżej wyznaczonej wielkości zostaną zdigitalizowane i połączone do sieci do 2035 roku.

Zgodnie z planem rozwoju inteligentnej produkcji do 2025 r. Chińska Republika Ludowa zbuduje także ponad 500 wiodących w branży zakładów demonstracyjnych inteligentnej produkcji. Taki jest plan mimo, że choć inteligentna produkcja w chińskich przedsiębiorstwach produkcyjnych przeszła z fazy testów pilotażowych do zastosowania, nadal pozostaje w tyle za standardami wysokiej jakości rozwoju. Plan rozwoju inteligentnej produkcji, opracowany przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych Chińskiej Republiki Ludowej, proponuje szereg specjalnych działań, aby przyspieszyć rozwój inteligentnej produkcji.

Agencja Informacyjna

Agencja Informacyjna

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Czego szukaliśmy w
Gawęda historyczna