Cejrowski: Joe Biden jest chodzącą antyreklamą szczepień. Mimo zaszczepienia wytrwale nosi dwie maski

Inflacja, walka z pandemią, ataki UE na Polskę. Te i inne tematy omawiają Wojciech Cejrowski i Krzysztof Skowroński.

Wojciech Cejrowski analizuje zjawisko inflacji. Wskazuje, że rządy chętnie fałszują dane na jej temat. Jak zwraca uwagę, osoby rządzące państwem, posiadający wysoką pensję i dość stabilne zatrudnienie, nigdy nie odczuwają jej negatywnych skutków.

Gospodarz „Studia Dziki Zachód” mówi ponadto o karierach korporacyjnych. Ocenia, by taka ścieżka zawodowa przyniosła sukces, ludzie muszą postępować jak kapo w obozie koncentracyjnym.

Współczesne niewolnictwo niekoniecznie polega na tym, że masz łańcuchy na nogach.

Podróżnik wskazuje, że leczenie chorych na COVID-19 przy użyciu respiratorów przynosi śmiertelne skutki. Omawia różnice w działaniach epidemicznych poszczególnych stanów USA. Zwraca uwagę, że tam, gdzie nie wprowadzono radykalnych restrykcji, epidemia przebiega łagodniej.

Joe Biden nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jest chodzącą antyreklamą szczepień. Został zaszczepiony bardzo szybko, Joe Biden nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jest chodzącą antyreklamą szczepień. Został zaszczepiony bardzo szybko, a wytrwale nosi dwie mask

Generalnie, obecna głowa państwa wydaje się być fizycznie niezdolna do sprawowania swojej funkcji, przysypia w ciągu dnia i bardzo szybko kończy pracę.

Wojciech Cejrowski mówi też o „ataku” Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na Polskę w związku z reformą wymiaru sprawiedliwości. Stawia pytanie, czy na drodze demokratycznej możliwe jest odejście od tego systemu, bez oporu instytucji zewnętrznych.

Polska-IE: Udostępnij
Ogromna szansa dla p
Fałszywe informacje
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian