Carey wita sukces Ennis w TidyTowns

Poseł reprezentujący Clare, który jest członkiem Fine Gael Joe Carey, powiedział, że zwycięstwo Ennis w 2021 SuperValu TidyTowns jest „pomnikowym osiągnięciem” i wzywa do przyjęcia obywatelskiego w celu uhonorowania pracy wykonanej przez zaangażowanych wolontariuszy.

Ennis po raz pierwszy od 2005 roku zdobył tę nagrodę, co podkreślił poseł.

O nagrodzie dla Ennis poinformowała w piątek minister ds. rozwoju wsi i społeczności Heather Humphreys.

Poseł Carey powiedział natomiast:

– Chcę złożyć ogromne gratulacje dla Ennis TidyTowns, którzy zdobyli tegoroczną nagrodę National TidyTowns. To monumentalne osiągnięcie, a pracowici wolontariusze zasługują na ogromne uznanie za swoją pracę w tym roku i rzeczywistości przez wiele, wiele lat.

Poseł Carey uważa również, że ​​Rada Hrabstwa Clare powinna uczcić to osiągnięcie, organizując przyjęcie obywatelskie w uznaniu pracy wielu wolontariuszy przez ostatnie lata.

Poseł Carey:

– Wzywam Radę Hrabstwa Clare do zorganizowania przyjęcia obywatelskiego dla wolontariuszy, którzy przez lata bezinteresownie poświęcali swój czas. Ta wiadomość jest ogromnym impulsem dla Ennis i przykładem dla nas wszystkich wokół Clare, co można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. Ich sukces jest jeszcze bardziej imponujący w świetle pandemii i wyzwań, które przyniosła.

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Fine Gael

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Sinn Féin zgłasza
Wybuch poparcia dla