Butelkomaty i Strefy Świadomego Żywienia, czyli co oferuje Kaufland w sklepach po Tesco

Strefa Świadomego Żywienia, butelkomat, cyfrowe nośniki reklamowe digital Signage oraz multimedialne czytniki cen – to tylko wybrane nowości, które pojawiły się w zmodernizowanym markecie Kaufland przy ulicy Fieldorfa na warszawskim Gocławiu.

Sklep Kauflandu przy ul. gen. Fieldorfa przeszedł liczne zmiany – z myślą o komforcie kupujących układ marketu dostosowano do konceptu znanego z innych placówek sieci. Sklepowe alejki zostały oznaczone w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić klientom znalezienie ich ulubionych produktów spożywczych − wszystko dzięki zastosowaniu kolorystyki spójnej z tą, która jest znana z gazetek promocyjnych Kaufland. Market powstał w lokalizacji po sklepie Tesco. Otwarcie miało miejsce w maju 2020 r.

Strefy Świadomego Żywienia

W markecie unowocześniono również strefę z kasami samoobsługowymi oraz punkt informacji klienta. Na hali sprzedaży pojawiły się ekrany cyfrowe digital signage, na których wyświetlana jest aktualna oferta promocyjna. Natomiast w utworzonych Strefach Świadomego Żywienia konsumenci w jednym miejscu znajdą produkty wege, bez glutenu czy z niską zawartością cukru. W markecie pojawił się również butelkomat przyjmujący kaucjonowane butelki. W zamian za oddanie butelek klienci otrzymują bony na zakupy w sklepach Kaufland. Dla wygody kupujących w markecie zainstalowano również specjalne terminale zastępujące tradycyjne czytniki cen, które  dodatkowo umożliwiają zapoznanie się z aktualną ofertą promocyjną. Osoby robiące zakupy w zmodernizowanym markecie mogą również korzystać bezpłatnie z sieci wi-fi. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Lady z obsługą

W markecie na warszawskim Gocławiu wykorzystano rozwiązania przyjazne środowisku, między innymi energooszczędne oświetlenie LED, całkowicie zmodernizowano również instalację elektryczną.  

Klienci zmodernizowanego marketu mogą wybierać spośród tysięcy produktów, w tym m.in. artykułów świeżych: owoców i warzyw, mięsa i wędlin, serów czy produktów mlecznych. Wybrany asortyment będzie dostępny także przy ladzie z obsługą, gdzie można skorzystać z fachowej porady personelu. W markecie przy ul. Fieldorfa konsumenci znajdą też bogatą paletę produktów marek własnych Kaufland.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Sklep przy ul. Fieldorfa 41 jest otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6-23 oraz w niedziele handlowe w godz. 7-21.

W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 227 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników. 

DlaHandlu.pl

Polska-IE: Udostępnij
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian