„BT City Service”, czyli od edukacji do biznesu

BT City Service to brytyjska firma z siedzibą w Belfaście, która założona została w 2018 roku i od tego czasu, świadczy m.in. usługi edukacyjne.

Na tym jednak nie kończy się zakres działań „BT City Service”, bo firma prowadzi również pośrednictwo edukacyjne, a także usługi doradztwa biznesowego. Każdy, kto chciałby skończyć studia, podnieść swoje kwalifikacje, znaleźć lepszą pracę i przy okazji czerpać z wiedzy i doświadczeń renomowanych uczelni wyższych, powinien skontaktować się z „BT City Service”.

W programie oferowana jest specjalna uproszczona agenda studiów wyższych, podyplomowych, ale w zakresie prowadzonych zajęć znajdują się również kursy zawodowe oraz hobbystyczne. „BT City Service” współpracuje zarówno z renomowanymi uczelniami wyższymi z Wielkiej Brytanii, jak i ośrodkami szkoleniowymi.

Szczegóły oferty chętnie przedstawią konsultanci „BT City Service”, a z tymi, kontakt można uzyskać, wchodząc na stronę: https://www.btcityservice.com/.

BT City Service

Materiał został opublikowany w ramach wspierania przedsiębiorców i przedsiębiorczości w Irlandii, który prowadzony jest przez „Studio Dublin” Radia Wnet i portal Polska-IE.

Polska-IE: Udostępnij
Groźby wobec prezyd
Garda kontroluje skl
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian