B’Music College Of Music And Performing Arts na antenie Radia Wnet

Już wkrótce na antenie Radia Wnet, pojawi się dyrektor Izabela Kurek, która opowie o prowadzonej przez siebie działalności.

Dyrektor Izabela Kurek powie nam, jak powstała szkoła, jakie były koleje losu tej placówki, ale też, z jakimi problemami boryka się obecnie. Niedogodności związane z pandemią, odczuwają też uczniowie tej szkoły, jak powiedziała w rozmowie ze mną Pani Izabela, która nieustannie pracuje na rzecz irlandzkiej społeczności, poświęcając się swojej pasji do muzyki i kształceniu młodych pokoleń, bez reszty.

Istotne jest obecnie, aby w czasie po zarazie, odbudować potencjał szkoły, wesprzeć ją, co można zrobić na wiele sposobów, w tym przez stronę GoFundMe.

Można też śledzić budowany właśnie kanał szkoły na YouTube, który uzupełniany będzie nowymi filmami z prowadzonych zajęć i występów.

Teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i oczywiście subskrybowania kanału: B’Music College Of Music And Performing Arts.

Już za kilkanaście dni, Pani Izabela Kurek, będzie gościem Studia Dublin Radia Wnet i rozmówczynią Tomasza Wybranowskiego.

Zapraszamy!

Bogdan Feręc

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Misja obserwacyjna p
Kelleher welcomes Su
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська