Blue Origin ogłasza, że 20 lipca Jeff Bezos i jego brat Mark dołączą do zwycięzcy aukcji, w ramach której licytowane jest uczestnictwo w pierwszym locie załogowym rakiety New Shepard

Kwota licytacji już osiągnęła poziom 2,8 mln $ i uczestniczy w niej niemal 6 000 osób z 143 krajów świata.

KENT, Wash.–(BUSINESS WIRE)– Oferty składane są na stronie BlueOrigin.com, a cała procedura zakończona zostanie internetową aukcją na żywo, która odbędzie się 12 czerwca. Osoby zainteresowane uczestnictwem w aukcji na żywo muszą zarejestrować się do 10 czerwca. Informacje dotyczące rejestracji znajdują się na stronie BlueOrigin.com.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji znajduje się na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/20210607005442/en/

Zwycięzca aukcji poleci w przestrzeń kosmiczną jako uczestnik pierwszego załogowego lotu systemu nośnego New Shepard.

Poniżej znajduje się link do postu Jeffa Bezosa na Instagramie dotyczącego dzisiejszego ogłoszenia.

https://www.instagram.com/p/CP0MSOqnYEo/

Kwota zwycięskiej oferty zostanie przekazana na fundację Blue Origin, Club for the Future, której misją jest inspirowanie przyszłych pokoleń do wiązania swojej kariery zawodowej z naukami ścisłymi, technologią, inżynierią i matematyką oraz wsparcie dla kształtowania przyszłości życia w kosmosie.

—Gradatim Ferociter

Zestaw materiałów prasowych dotyczących ogłoszenia znajduje się tutaj.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210607005442/en/

Źródło: Blue Origin

KONTAKT:

Sara Blask

e-mail: media@blueorigin.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Polska-IE: Udostępnij
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian