Biedronka wyposaża pracowników w bezprzewodowe słuchawki

23 maja w Galerii Młociny ruszył najnowocześniejszy w Warszawie sklep Biedronka. Jest to  jeden z największych sklepów sieci – jego sala sprzedaży liczy 850 mkw., a załoga ok. 40 osób. Jest to również pierwszy sklep w którym sieć zainwestowała w bezprzewodowy system komunikacji pracowników.

Możemy się domyślać, że rozwiązanie będzie powielane w kolejnych sklepach z logo Biedronka.

Dostawcą bezprzewodowych słuchawek jest firma Kontel, dystrybutor systemu Vocovo. Niedawno taki system został wdrożony w sieci sklepów TK Maxx.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

System Vocovo ma zastosowanie w sieciach sklepów, placówkach handlowych, zakładach produkcyjnych, magazynach i w środowisku szpitalnym, czyli wszędzie tam, gdzie komunikacja face to face między pracownikami jest utrudniona.

– Innowacyjne rozwiązania coraz śmielej wkraczają do sklepów i sieci handlowych, po to aby usprawnić obsługę klienta, skrócić kolejki przy kasach oraz zapewnić lepszą komunikację między pracownikami. Wszyscy jesteśmy konsumentami, chcemy być szybko i sprawnie obsłużeni. Zaś pracownicy sklepów zgłaszają potrzebę lepszej komunikacji i ograniczenia liczby kilometrów pokonywanych każdego dnia podczas zmiany. Dzięki temu czują się wypoczęci, bardziej efektywni i  pozytywniej nastawieni do obowiązków służbowych  – powiedziała Kinga Zdort, product manager marki Vocovo w Kontel.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Przypomnijmy, że pod koniec 2017 r. sieć Lidl postanowiła zainwestować w podobne rozwiązania.

DlaHandlu.pl>>>

Znajdź nas:

MF na sesji Rady OEC
Studio Dublin – 24
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn