Anonymous mają podobno listę rosyjskich agentów

Hakerzy z grupy Anonymous włamali się, jak utrzymują, na serwery rosyjskich tajnych służb i dotarli do listy rosyjskich agentów działających na całym świecie, a spis dotyczy lat 1907 – 2022.

O ile informacje zostaną potwierdzone, prezydent Federacji Rosyjskiej, będzie miał znacznie większy problem, niż obecnie, gdy nie udało mu się zmusić Ukrainy do kapitulacji. Informację o liście rosyjskich agentów podaje Gruzińska Agencja Informacyjna TIA. Dziennikarze z Gruzji dodają, że lista może być opublikowana przez hakerów w najbliższych godzinach i będzie to całkowitym zniszczeniem rosyjskich siatek szpiegowskich.

W pierwszej kolejności podane mają być nazwiska rosyjskich agentów działających pod różnymi przykrywkami na Ukrainie i w Gruzji, a następnie publikowane mają być nazwiska szpiegów z innych państw.

Grupa hakerów ukrywająca się pod nazwą Anonymous zapowiedziała, że właśnie dzisiaj, dokona kolejnego uderzenia na Rosję, której wypowiedziała wojnę cybernetyczną, a to może być potwierdzeniem doniesień gruzińskich dziennikarzy.

Co ciekawe, Anonymous, nie są obecnie niepokojeni przez żadne służby działające na świecie, a zajmujące się cyberprzestępcami, więc można uznać, iż włączeni zostali do antyputinowskiej koalicji.

Na stronie Agencji z Gruzji czytamy tajemniczy wpis:

 Przygotuj się, szykuje się najlepszy cyrk w tym roku.

Bogdan Feręc

Źr: Gruzińska Agencja Informacyjna TIA

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Dlaczego Irlandia ni
Chaos na rosyjskim n
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська