Annie Lynch ma się dobrze

Pierwszą osobą w Irlandii, która została zaszczepiona, była 79-letnia Annie Lynch, a stała się jednocześnie sensacją i gwiazdą mediów.

Wiele, tuż po szczepieniu Annie było komentarzy, ale Pani Lynch, żartuje, że bardzo cieszy się ze zdobytej popularności i z uśmiechem dodaje, że z dnia na dzień, została sensacją całej Irlandii. Co ważne, Pani Lynch, do tej pory, nie zgłasza żadnych złych skutków i objawów po szczepieniu na Covid-19, a i zachęca, aby każdy się zaszczepił.

Annie Lynch powiedziała:

– Idźcie po szczepionkę. Warto.

Wcześniej 79-lataka zaszczepiona została w szpitalu St. James w Dublinie, co prezentowane było zarówno w telewizji, jak i relacjonowały to wydarzenie stacje radiowe oraz opisywały gazety.

Annie Lynch podkreśla, że wg niej, produkt jest bezpieczny, a ona sama, otrzymała go podczas dziesięciotygodniowej rekonwalescencji, jaką przechodziła w związku z udarem mózgu, którego doznała. Pani Lynch spodziewa się również, iż po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki, będzie mogła wrócić do swojego domu, a stanie się to za nieco ponad dwa tygodnie.

Rozpromieniona Annie Lynch dodaje:

– Cieszy mnie ta uwaga. Ludzie, obok których mieszkałem lata temu, widzą mnie i pytają: „Czy to ta sama Annie Lynch?” Patrzą w telewizor i jeden idzie do drugiego: „Czy to nasza Annie Lynch?”

Swoją wypowiedź dla mediów Pani Lynch zakończyła śmiechem.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Independent

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Micheál Martin wier
Sytuacja nie wygląd
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian