Ankieta dotycząca kwestii ważnych dla młodych ludzi (Wiosna 2021

Fianna Fáil jest zaangażowana w zapewnienie młodym ludziom nowej oferty. 

Chcemy poznać Twoje poglądy na temat Twoich doświadczeń, jako osoby młodej, mieszkającej w Irlandii, Twoich priorytetów i Twoich planów na przyszłość. 

Pomóż nam, wypełniając krótką ankietę.

Badanie będzie otwarte do 21 maja 2021 r .: Ankieta dotycząca kwestii ważnych dla młodych ludzi (wiosna 2021) (surveyymonkey.com)

Chcemy usłyszeć zdanie jak największej liczby osób. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, wolisz uzyskać dostęp do tego w trybie offline, skontaktuj się z nami pod adresem info@fiannafail.ie lub 01 676 1551, a my z przyjemnością prześlemy Ci kopię.

Jest to pierwsze z serii badań tematycznych, jakie pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

*

Co z tą władzą się dzieje? W mojej opinii, skoro ugrupowanie rządzące pyta, co ma zrobić, top nie wie, jak ma postępować. Prawdziwy polityk proponuje, a następnie zadaje pytania. Jeżeli jest odwrotnie, więc pyta, co ma zrobić, nie jest godzien, by zajmować się sprawami kraju i społeczeństwa. A skoro pytają, czego chcą młodzi, to nie mają pomysłu, żeby tej właśnie grupie, zaproponować jakiś sensowny program, zasugeruję, iż przyszłości. To może prowadzić do wniosku, że ludzie młodzi, nie mają czego szukać w Irlandii. Albo powinni głosować na kogoś innego.

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Fianna Fail

Polska-IE: Udostępnij
Mary Lou McDonald TD
Rząd musi wykazać
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian