An Post uruchamia program dla małych i średnich firm

W ostatnich miesiącach znacznie wzrosło zainteresowanie zakupami online, więc i poczta w Irlandii odczuwa ten wzrost.

Jak wynika ze słów dyrektora generalnego An Post Davida McRedmonda w ubiegłym tygodniu kierowana przez niego firma, dostarczyła ponad 1,2 mln paczek, a to oznacza, że „więcej niż na Boże Narodzenie”. Dyrektor McRedmond jest zdania, iż rośnie znaczenie An Post, więc powinno się rozszerzyć zakres świadczonych usług, a jest to szczególnie ważne w popandemicznej rzeczywistości.

Dużo firm, w okresie blokady kraju, odkryło nowe możliwości sprzedaży, więc przede wszystkim internetowej i aby utrzymać ten kierunek, potrzeba odpowiednich usług pocztowych.

W najbliższych dniach do małych i średnich przedsiębiorców wysłane zostaną ulotki informacyjne, a w tych znajdą się dostosowane do ich potrzeb systemy współpracy z An Post. David McRedmond stwierdził, iż pierwszym działaniem będzie obniżenie o 25% cen na przesyłki, a te obowiązywać będą do września.

Ulotki zawierać będą też inne przydatne informacje dla przedsiębiorców, co przełożyć się ma na długotrwałą współpracę przedsiębiorców z An Post, więc liczy się również na poprawienie wyniku ekonomicznego.

Bogdan Feręc

Źr: An Post

Polska-IE: Udostępnij...
Dublin zmienia podej
Pierwszy protest wob
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish