An Post unowocześnia swoją działalność bankową

Irlandzka Poczta uznała, iż nie powinna pozostawać w tyle za konkurencją i unowocześni swoje usługi bankowe.

Do tej pory An Post Money udało się zebrać około 250 000 klientów, ale dzięki nowej aplikacji, ilość korzystających z usług bankowych An Post, ma się zwiększyć w najbliższych pięciu latach do jednego miliona. Plan, który zakłada stałe unowocześnianie usług bankowych An Post, zakłada również, by odebrać klientów takim operatorom, jak Revolut, a przy okazji, oferować coraz większy zakres usług finansowych.

Pierwszym krokiem stanie się rozwój platform cyfrowych, a te mają się rozwijać, by odpowiadać potrzebom klientów An Post, ale i zachęcać nowe osoby, do związania się Irlandzką Pocztą.

Już w przyszłym miesiącu ruszy nowa aplikacja, z której korzystać będą mogli dotychczasowi użytkownicy programów internetowych An Post, a wtedy, znacznie prościej i szybciej obsługiwać będzie można swoje rachunki bieżące, karty kredytowe, pożyczki oraz wymieniać waluty, mówiła Debbie Byrne.

Dyrektor zarządzająca An Post Retail dodała też, że nowy system, jaki otrzymają klienci An Post, kosztować będzie 18 mln €, ale na się zwrócić z nawiązką, bo zarówno sama aplikacja, jak i działania poczty, ukierunkowane będą na pozyskanie nowych klientów.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: An Post

Polska-IE: Udostępnij
Jak bezpiecznie nosi
Rośnie koronawiruso
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian