Ambasadorzy i Certyfikaty Jakości Instytutu Biznesu

W trakcie I Kongresu ESG Polska Moc Biznesu, który odbywa się w dnia 3-5 listopada 2021 roku w Warszawie, pod patronatem premiera Mateusza Morawieckiego, odbędzie się uroczystość Instytutu Biznesu przyznania nagród „Ambasador” oraz wręczenia Certyfikatów Jakości.

https://agencja-informacyjna.com/ambasadorzy-hr-2019/embed/#?secret=K9JCkdGleT

Instytut Biznesu docenia kształcenie, innowacje, prace naukowców, przedsiębiorczość. Dlatego podejmuje działania mające na celu wyróżnianie i nagradzanie najciekawszych osobowości i najlepszych organizacji. Nagrody Ambasadorów są przyznawane od 2018 roku. Instytut Biznesu w ten sposób promuje aktywności gospodarcze, które są godne naśladowania. Celem przyznawania nagród „Ambasador” jest zwraca uwagę na różne aspekty gospodarki i na podmioty, które mają znaczenie dla rozwoju rynku, branż, przedsiębiorstw. Polscy naukowcy, przedsiębiorcy, mają powody do satysfakcji i dumy, potrafią tworzyć, budować, udoskonalać, zarządzać, a przede wszystkim osiągać sukces. Przy wyborze laureatów nagród Ambasadorów wspierają Instytut Biznesu zaproszone do współpracy instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy. Do tej pory przyznane zostały już nagrody w kategoriach: gospodarka, innowacyjność i zdrowie.

„W 2021 roku Instytut Biznesu podjął decyzję o wystawianiu Certyfikatów Jakości.” – Mówi Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Celem jest wyróżnianie produktów i usług, o sprawdzonej jakości, ciekawych rozwiązań, w różnych branżach i dziedzinach gospodarki, a także podkreślenie ich zalet i wyjątkowości. Uważam, że Certyfikat Jakości jest ważnym narzędziem dla przedsiębiorców i pomocny dla klientów, którzy chcą dokonywać świadome i korzystne decyzje.” – Uważa Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

https://agencja-informacyjna.com/czas-na-ambasadorow-zdrowia/embed/#?secret=3RlXvuzrBE

O przyznawaniu Certyfikatów Jakości decyduje Komitet Certyfikatów Jakości, powoływany przez Instytut Biznesu. Zadaniem Komitetu Certyfikatów Jakości jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu przyznawania certyfikatów jakości. O Certyfikat Jakości mogą się ubiegać podmioty, które zgłoszą produkty lub usługi o wysokim poziomie jakości, nowoczesne, innowacyjne, spełniające wysokie parametry i w przesłanym wniosku w należyty i wiarygodny sposób to uzasadnią;

Instytut Biznesu to organizacja założona, w 2012 roku, przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Na jej czele stoi Rada Dyrektorów. Jest ona wspierana przez Radę Naukową. Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie. Celem jest wspieranie i pomoc podmiotom gospodarczym. Instytut Biznesu analizuje polską gospodarkę i Trendy. Jego przedstawiciele biorą udział w wielu istotnych projektach wspierających rozwój przedsiębiorczości.

Instytut Biznesu zajmuje się doradztwem. Przeprowadza procesy zwiększające wydajność i restrukturyzacje. Pomaga w fuzjach i przejęciach oraz w poszukiwaniu kapitału. Przygotowuje raporty, analizy i badania. Organizuje konferencje, debaty i specjalistyczne szkolenia. Instytut Biznesu dysponuje profesjonalnymi ekspertami, mogącymi zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa, oraz kojarzeniem partnerów gospodarczych. Organizacja wypowiada się w wybranych aspektach życia społeczno-gospodarczego oraz przygotowuje opinie, stanowiska a także raporty pomocne wybranym branżom lub środowiskom biznesowym w procesie decyzyjnym i w rozwijaniu działalności.

Agencja Informacyjna

Agencja InformacyjnaGospodarka

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
CORAZ WIĘCEJ LUDZI
Polsce grozi kolejny

THE BUTTON FACTORY

 2023-04-18

The Button Factory
Curved St, Temple Bar, Dublin, IRL

 Trasa/Festiwal: European Tour 2023 Spring Edition

Bilety>>>

THE BUTTON FACTORY

 2023-04-18

The Button Factory
Curved St, Temple Bar, Dublin, IRL

 Trasa/Festiwal: European Tour 2023 Spring Edition

Bilety / Tickets >>>

THE BUTTON FACTORY

 2023-04-18

The Button Factory
Curved St, Temple Bar, Dublin, IRL

 Trasa/Festiwal: European Tour 2023 Spring Edition

Bilety>>>

THE BUTTON FACTORY

 2023-04-18

The Button Factory
Curved St, Temple Bar, Dublin, IRL

 Trasa/Festiwal: European Tour 2023 Spring Edition

Bilety / Tickets >>>