Alex Sławiński: O!GRY, CZYLI LONDYŃSKI KONWENT GIER

Polonijny konwent fanów gier planszowych, karcianych i fabularnych odbył się w Lewisham Polish Centre.


KLIKNIJ ABY OGLĄDAĆ —> https://youtu.be/STeiE0qRnO4

W piątek 22 lutego, polonijne centrum w południowo wschodniej części Londynu gościło kilkuset miłośników gier, przybyłych nie tylko z różnych okolic brytyjskiej stolicy, ale i z prowincji. A nawet tak odległych zakątków kraju jak Edynburg, znajdujący się ponad sześćset kilometrów od klubu.
To już kolejna tego typu impreza odbywająca się w tym miejscu. Zaledwie kilka tygodni wcześniej, podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gracze mieli okazję usiąść razem przy stolikach i spróbować swoich sił. Jednakże O!GRY, bo tak nazwano niedawny konwent, były największym wydarzeniem tego typu. I bynajmniej, nie jedynym. Albowiem już teraz, widząc szerokie zainteresowanie przybyłych, organizatorzy planują kolejne spotkania. 

Jak twierdzą sami gracze, idea konwentów bardzo im odpowiada. Gdyż oprócz możliwości grania w domowym zaciszu przy komputerze, spotkania tego typu dają im możliwość bezpośredniego kontaktu z żywymi osobami i nie tylko prowadzenia z nimi rozgrywek, ale i wymiany pomysłów i idei. Dlatego już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne tego typu spotkania.

Alex Sławiński

Podziel się:

Na Dzień Kobiet o k
Żółty Alert do po
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn