AIT Worldwide Logistics integruje zespoły z południowej Kalifornii w nowo wybudowanym, najnowocześniejszym obiekcie w Los Angeles

Centrala na Zachodnim Wybrzeżu usprawnia przeładunek kontenerów oraz oferuje pojedynczy punkt dostępu do pełnej gamy rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw.

ITASCA, Ill–(BUSINESS WIRE)– Światowy lider rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, spółka AIT Worldwide Logistics, świętowała dzisiaj uroczyste otwarcie nowego, nowoczesnego obiektu w popularnym korytarzu spedycyjnym w Los Angeles. Lokalizacja ta będzie wkrótce nowym miejscem pracy dla ponad 100 pracowników, którzy wcześniej działali w innych lokalizacjach AIT w Los Angeles, oferując usługi logistyczne dla klientów z różnych branż, w tym usługi specjalne dla transportu żywności, zaawansowanych technologii i sektora nauk przyrodniczych.

„Po długich miesiącach strategicznego planowania i skoordynowanej pracy zespołowej z radością patrzę, jak nasze zespoły wprowadzają się do nowego, pięknego kompleksu – powiedział prezes i dyrektor generalny AIT, Vaughn Moore. – Moim zdaniem budynek ten jest wizytówką, która odzwierciedla nasz ciągły wzrost jako firmy, i która pokona długą drogę w kierunku poprawy dostarczania światowej klasy usług dla naszych klientów zarówno na Zachodnim Wybrzeżu, jak i na całym świecie”.

„Największą korzyścią dla naszych klientów jest możliwość dostępu do wszystkich usług logistycznych i ekspertyz AIT – od sektora nauk przyrodniczych i zaawansowanych technologii po odprawę celną” – dodał Moore.

Dwupiętrowy magazyn o powierzchni 106 000 stóp kwadratowych, z całodobową ochroną – w tym całodobowym monitoringiem wideo i monitoringiem osobistym – posiadający 18 bram przeładunkowych, bezpieczny plac, możliwość wstępnego klimatyzowania farmaceutyków, zabezpieczony pojemnik dla towarów o wysokiej wartości oraz tysiące stóp kwadratowych powierzchni chłodniczej i mroźniczej, jest również strategicznie położony w pobliżu autostrad 405 i 110, co umożliwia bezpośredni dostęp do portów w Los Angeles i Long Beach, jak również do międzynarodowego lotniska w Los Angeles.

Dyrektor operacyjny AIT Keith Tholan zauważył, że wielkość ośrodka zapewnia elastyczność i skalę dla coraz popularniejszych usług przeładunku kontenerów morskich.

„Budowa tej nowej powierzchni biurowej i magazynowej od podstaw pozwoliła nam na zaprojektowanie niezwykle wydajnego, bardziej przyjaznego środowisku obiektu, który będzie jak najlepiej spełniał potrzeby klientów” – powiedział Tholan.

Jako przykład zrównoważonego rozwoju dodał pięć ładowarek do samochodów elektrycznych na parkingu, elektryczne wózki widłowe i energooszczędne oświetlenie w całym budynku.

Ponadto nowe biuro zostało w pełni dostosowane do wymogów związanych z członkostwem firmy w Partnerstwie Celno-Handlowym Przeciwko Terroryzmowi i jest certyfikowane do eksportu ładunków obronnych zgodnie z przepisami w zakresie międzynarodowego handlu bronią. Placówka posiada również certyfikat Stowarzyszenia Ochrony Transportowanych Aktywów oraz ISO 9001:2015.

Tholan zaznaczył, że AIT planuje w najbliższych latach zwiększyć liczebność zespołu o ok. 30%, a także zaprojektować przestrzeń w celu przyciągnięcia największych talentów, włączając w to najnowocześniejsze technologie audiowizualne i bezpieczeństwa, biurka do pracy na stojąco, ryneczek ze zdrową żywnością i inne udogodnienia.

Placówka ta uzupełnia sieć ponad 50 biur AIT w Ameryce Północnej i ponad 100 na całym świecie.

AIT Worldwide Logistics
1820 195th Street
Torrance, CA 90501

AIT Worldwide Logistics

AIT Worldwide Logistics to światowy spedytor, który wspiera rozwój firm poprzez rozszerzenie dostępu do rynków na całym świecie, gdzie mogą one sprzedawać lub zaopatrywać się w swoje surowce, komponenty i wyroby gotowe. Przez ponad 40 lat lider rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw z siedzibą w Chicago opierał się na podejściu konsultacyjnym, budując globalną sieć i zaufanych partnerów w niemal każdej branży, w tym lotniczej, motoryzacyjnej, detalicznej, spożywczej, rządowej, zdrowotnej, zaawansowanych technologii, przemysłowej i nauk przyrodniczych. Wspierana przez skalowalną, przyjazną dla użytkownika technologię, elastyczny model biznesowy, firma AIT dostosowuje dostawy door-to-door drogą morską, powietrzną, lądową i kolejową – na czas i zgodnie z budżetem. Dzięki zespołowi ekspertów w ponad 100 oddziałach na całym świecie w Azji, Europie i Ameryce Północnej, AIT oferuje pełen zakres usług, w tym odprawę celną, zarządzanie magazynem i usługi transportu towarów wymagających specjalnego zabezpieczenia. Więcej informacji na stronie www.aitworldwide.com.

Nasza misja

Firma AIT energicznie poszukuje możliwości zdobycia zaufania swoich klientów poprzez oferowanie wyjątkowych rozwiązań logistycznych na całym świecie, jednocześnie z pasją doceniając zaangażowanie współpracowników, partnerów i społeczności.

Galeria zdjęć/multimediów dostępna na: https://www.businesswire.com/news/home/52557482/en

Źródło: AIT Worldwide Logistics

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Feręc: polityka ant
Drogi alkohol zmniej
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська