Wyniki konkursu

W konkursie, w którym można było wygrać trzy darmowe wejściówki na konkurs ogłoszony wraz ze Stowarzyszeniem Come2Gether, mamy już zwycięzców.

 

Zadaliśmy pytanie o pełne imię i nazwisko prezydenta Republiki Irlandii, więc nic skomplikowanego. Przesłaliście Państwo dokładnie 127 odpowiedzi, z czego wszystkie były poprawne. Michael Daniel Higgins, nie sprawił kłopotów fanom twórczości Sławomira, który dzisiaj o godzinie 19:00 wystąpi w Teatrze Miejskim w Galway.

Nasze wczorajsze wieczorne losowanie odbyło się z zachowaniem wszelkich zasad, czyli była sierota, tzn. sierotka, a ta wyciągnęła trzy nazwiska z bębna maszyny losującej, czyli worka.

 

Troje szczęśliwców o tym fakcie dowiedziało się już wczoraj, a dzisiaj publikujemy listę. Żeby jednak nie uchybić nowym przepisom, do publicznej wiadomości podajemy wyłącznie imię i pierwszą literę nazwiska, na co uzyskaliśmy zgodę osób wylosowanych.

  1. Agata K.
  2. Katarzyna K.
  3. Wiesław S.

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy fantastycznej zabawy. Mamy też nadzieję, że przyślecie nam kilka zdjęć, jakie uda się wam zrobić podczas występu tego popularnego artysty.

 

Zapewniamy, iż wczoraj tuż po losowaniu, co zapowiadaliśmy, wszystkie adresy e-mail, które trafiły do nas z dopiskiem „Konkurs”, zostały usunięte, z bazy danych poczty portalu Polska-IE.

Polska-IE

Znajdź nas:

Cierpliwości racz n
Radni zarobią więc
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn