[VIDEO]: Polska matka wygrała z Wielką Brytanią przed polskim Sądem!

Zamknięta za kratami w Zielonej Górze na podstawie brytyjskiego nakazu aresztowania wczoraj została uznana za niewinną i zachowała dziecko w Polsce!

 

– Islamski lekarz prześladował i groził terrorystami Małgorzacie Ciechanowicz z Zielonej Góry. Kiedy uciekła do Polski postarał się o nakaz aresztowania dla niej, który wczoraj zielonogórski Sąd uznał za bezzasadny a jego postawę za bardzo niebezpieczną.

 

– Jestem przeszczęśliwa. Sąd Okrgowy w Zielnej Górze uznał, że rzeczywiście groził mi terrorystami, i że znalazłam się w ogromnym niebezpieczeństwie na terenie Wielkiej Brytanii a ucieczka do Polski z moją córeczką Kleopatrą była zasadna. – przekazała nam wczoraj uradowana Małgorzata Ciechanowicz.

– Podziękowałam jako pierwszemu Krzysztofowi Rutkowskiemu, bo to on nagłośnił mój koszmar i pomógł skutecznie zakończyć mój cztero i pól letni koszmar – dadaje szczęśliwa Małgorzata

O sprawie pisaliśmy w artykule: http://rwanda.patriot24.net/video-polka-trafila-za-kraty-wielka-brytania-chce-jej-deportacji-bo-chroni-dziecko,19753

Przypomnijmy, że Małgorzata Ciechanowicz musiała uciekać z Wielkiej Brytami, w obawie przed partnerem – muzułmaninem który chciał ją zabić. Teraz Państwo Brytyjskie żąda powrotu jej oraz jej córki Kleopatry do Anglii, gdzie grozi jej niebezpieczeństwo.

Patriot24.net

Podziel się z innymi
TAGI POSTA
Znalezione w interne
Kobiety z większymi
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »