Varadkar przewidział swoją przyszłość

Zapytano młodego studenta medycyny o jego przyszłość, a ten już wtedy powiedział, że mógłby zrobić więcej, jako polityk.

 

Pytanym 20 lat temu studentem medycyny, był nie kto inny, ja sam Leo Varadkar, który jakby przewidział swoją przyszłość, bo przecież 10 lat temu dostał się do Dáil, aby następnie zostać ministrem zdrowia, opieki socjalnej, a teraz premierem.

Bardzo młody wówczas Varadkar nie przypuszczał chyba, że zostanie za niecałe 20 lat, zostanie liderem największej partii w kraju, a i będzie rządził Irlandią, co przecież ma obecnie miejsce.

 

W różnych kategoriach można rozważać słowa wypowiedziane wtedy przed kamerami RTE sława przyszłego premiera, bo przecież znajda się tacy, w tym ja, którzy twierdzą, iż zarówno, jako minister zdrowia, jak i ochrony socjalnej, specjalnych sukcesów Leo Varadkar nie odniósł.

Nieco inaczej oceniam pracę Leo Varadkara na stanowisku premiera, ale i do tej można mieć wiele zastrzeżeń.

 

Archiwalny film z młodym Varadkarem można zobaczyć na stronach RTE i osobiście przekonać się, jak zmieniły się poglądy i ideały premiera Leo Varadkara do czasów nam współczesnych. BF

Link do filmu>>>

Podziel się z innymi
Telewizor chroni prz
Czy jestem totalnym
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »