Sławek Orwat: Kleszcz ujawnia gości na płycie. Najbardziej horry klip już na MaxFloRecTV

6 września do sieci trafił singiel pt. „Pogarda”. To kolejna zapowiedź najnowszego albumu Kleszcza. Do współpracy przy tym utworze raper zaprosił ekipę FBS. Premiera „Czerni i bieli” już za tydzień! Na MaxFloRecTV pojawiła się kolejna odsłona krążka. „Pogarda” to ostatni przed pozycją bonusową utwór z tracklisty „Czerni i bieli”. Premierowy singiel Kleszcza został nagrany z gościnnym udziałem składu Fat Brutal Sound.

Oprócz grupy FBS na płycie tarnogórskiego rapera pojawią się tacy artyści, jak: Rahim, Tymek, Kopruch, Dejlu oraz Sit. FBS to ekipa, w której skład wchodzą Kret i Diabeł. Fani MaxFloRec mogą kojarzyć grupę z udziału w inicjatywie „WYNURZENIE”. Jako uczestnicy akcji na kanale MaxFloRecTV zaprezentowali 2 single – „Nagle coś wybuchło” i „Może Cię kocham”. Wcześniej artyści pojawili się również na Youtubowym kanale Kleszcza – HORREcTV. Tym razem muzycy połączyli siły w numerze „Pogarda”, do którego bit stworzył Doon. Utworowi towarzyszy horry klip zrealizowany przez Radka Beresia z grupy Ace of Art.

W związku z wydaniem „Czerni i bieli” Kleszcz przygotował dla słuchaczy sporo atrakcji. W dniu premiery albumu, czyli 14.09, raper zaprosił fanów o mocnych nerwach do Delirium Horror House w Katowicach na spotkanie autorskie. Dzień później natomiast (15.09) w zabrzańskim klubie CK Wiatrak odbył się koncert promujący najnowsze wydawnictwo Kleszcza połączony ze świętowaniem 30. urodzin rapera. Na scenie obok solenizanta wystąpili: Rahim, ekipa FBS, Żyjoki z Kopruchem, Sit oraz Dejlu.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)
Podziel się z innymi:
Wystawa "Jerzy Antko
Piotr Słotwiński:
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »