Przyślij przepis

Żywe medium to takie, które oddaje się w ręce czytelników, więc tak działamy i będziemy działać i ponownie oddajemy się do Państwa dyspozycji.

 

Tą zapowiedzią chcemy oddać kolejną cząstkę portalu czytelnikom i stworzyć dla nich zakładkę, która będzie redagowana przez Was. Jak wskazuje nazwa, proponujemy Państwu stworzenie kącika kulinarnego, a w tym znajdować się będą przepisy kulinarne, które chcecie zaprezentować całemu światu.

Cóż dodać, czekamy na wasze kulinarne fantazje, zdjęcia potraw, a i na zaproszenia, dla naszych czytelników, gdyby ktoś chciał pochwalić się wyrobami własnej produkcji przed mieszkańcami okolicy i to nie tylko w formie zdjęcia, a uruchamiając także zmysł smaku.

 

Skoro jesteśmy przy temacie pisania, to przypominamy, iż wciąż można dołączyć do zespołu felietonistów Radia WNET.FM i tam publikować swoje teksty, które pojawiają się także u nas, czyli partnera Wnet-u.

Przypominamy jednocześnie, że nadal można przesyłać życzenia dla najbliższych, przyjaciół i pracowników, które opublikowane zostaną w Wigilię i Sylwestra.

Nasz adres: info@polska-ie.com

Polska-IE

Znajdź nas:

Północ łakomie sp
POLICJANCI Z GDAŃSK
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn