Polskie Pospolite Ruszenie

Walczymy z Social Service o zaprzestanie znecania sie nad moim synkiem oraz oddania mi Jego zgodnie z decyzja sadu z dnia 05.06.2017. Walczymy o uwolnienie wszystkich dzieci rowniez i zaprzestania znecania sie nad nami rodzinami! Poczytajcie prosze! :

WP.PL Wiadomosci:
https://www.wp.pl/…
Marsz Ktory odbedzie sie w Sobote link:
https://m.facebook.com/events/230997237482289?view=permalink&id=230997240815622 🇵🇱🙏
Bogatynia Wiadomosci:
https://bogatynia.info.pl/…/7945-wp-o-b…

Jeszcze raz Ja!
Jutro oraz kolejne dni live pod wieczór z przygotowań do marszu. Oglądaj i udostępniając proszę dla mojego synka.
Zależy nam na udostępnianie zza granice! Wszystkie kraje! Mamy mało czasu. Świat musi o nas usłyszeć! Codziennie rozmawia ze mną ktoś pokrzywdzony! Czyli codziennie jakieś dziecko cierpi! Nie pozwólmy na to! Pomóżcie mi przetrwać ten marsz na trasie Slough to Winsford :
Watlington, Oxford, Chipping Norton,
Staford Upon Avon, Birmingham, Wolverhampton, Cannock,
Stoke On Trent, Crewe, Winsford.
Bądźcie tam i wspieraj małego Polaka!
Jak macie kawałek podłogi to i mnie poproszę!
Niech Bóg Będzie Z Wami! 🇵🇱🙏

Polskie Pospolite Ruszenie 🇵🇱🙏Linki do sprawy poniżej dla tych co nie wiedzą o co chodzi. Walczymy z Social Service o zaprzestanie znecania sie nad moim synkiem oraz oddania mi Jego zgodnie z decyzja sadu z dnia 05.06.2017. Walczymy o uwolnienie wszystkich dzieci rowniez i zaprzestania znecania sie nad nami rodzinami! Poczytajcie prosze! :WP.PL Wiadomosci:https://www.wp.pl/?paid=6256990457067137&service=wiadomosci.wp.plMarsz Ktory odbedzie sie w Sobote link:https://m.facebook.com/events/230997237482289?view=permalink&id=230997240815622 🇵🇱🙏Bogatynia Wiadomosci:https://bogatynia.info.pl/newsy/wiadomosci/7945-wp-o-bogatynianie-ktory-walczy-w-anglii-o-synaJeszcze raz Ja!Jutro oraz kolejne dni live pod wieczór z przygotowań do marszu. Oglądaj i udostępniając proszę dla mojego synka.Zależy nam na udostępnianie zza granice! Wszystkie kraje! Mamy mało czasu. Świat musi o nas usłyszeć! Codziennie rozmawia ze mną ktoś pokrzywdzony! Czyli codziennie jakieś dziecko cierpi! Nie pozwólmy na to! Pomóżcie mi przetrwać ten marsz na trasie Slough to Winsford :Watlington, Oxford, Chipping Norton,Staford Upon Avon, Birmingham, Wolverhampton, Cannock,Stoke On Trent, Crewe, Winsford.Bądźcie tam i wspieraj małego Polaka!Jak macie kawałek podłogi to i mnie poproszę!Niech Bóg Będzie Z Wami! 🇵🇱🙏

Opublikowany przez Pawel Jankowski 5 czerwca 2018

Podziel się z innymi
Doskonały pomysł
Tańsze rozmowy i sm
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »