Nowe centrum przesiadkowe

16 mln € kosztowało dubliński port lotniczy rozbudowanie strefy przesiadkowej, a ta czterokrotnie zwiększy możliwości transferu pasażerów pomiędzy lotami.

 

Trójkondygnacyjna strefa przesiadkowa powstała w pobliżu terminalu 2 Dublin Airport i będzie przeznaczona, dla pasażerów, którzy właśnie w Dublinie przesiadać się będą na inny lot. W centrum znajdować się mają m.in. punkty informacyjne wszystkich operujących z Dublina linii lotniczych, punkty kontroli kart pokładowych, a także strefy imigracyjne oraz celne.

W budynku osoby oczekujące na swój lot będą mogły skorzystać również z restauracji, kawiarni i barów, a obiekt zaprojektowany został w taki sposób, aby stworzyć przyjazną, oświetloną naturalnie przestrzeń dla pasażerów.

 

Z centrum przesiadkowego w pierwszej kolejności korzystać będą pasażerowie linii Aer Lingus, Norwegian i Air Canada, które oferują swoim klientom loty łączone z przesiadką w Dublinie.

Z informacji przekazanych przez władze dublińskiego lotniska wiemy, że kolejne linie kończą już proces negocjacyjny z portem i wkrótce otworzą w budynku swoje stanowiska.

Na początku procesu negocjacji są dwie niemieckie linie lotnicze i jak mówi się tajemniczo, duża linia lotnicza z Polski.

Bogdan Feręc

Źr: DAA

Podziel się z innymi:
Another bank simply
Brytyjski bank przen
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »