Nie daj się naciągnąć! W sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich tylko bezpłatne konsultacje i materiały o unijnym wsparciu

W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach oferujących odpłatnie materiały dotyczące Funduszy Europejskich przypominamy, że koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju ogólnopolska sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)udziela wyłącznie bezpłatnych konsultacji i informacji. Punkty Informacyjne nie prowadzą odpłatnej sprzedaży żadnych materiałów dotyczących Funduszy Europejskich.

Jeśli otrzymasz ofertę odpłatnych wzorów dokumentów czy publikacji poświęconych Funduszom Europejskim sprawdź, czy nie są one bezpłatne i powszechnie dostępne m.in. na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Pamiętaj! Nie musisz płacić za informacje dotyczące FE!

Jeśli masz pytania dotyczące Funduszy Europejskich, np. jak pozyskać dotację unijną skorzystaj z bezpłatnych usług Punktów Informacyjnych FE – bezpośrednio, mailowo lub telefonicznie.

Dane teleadresowe punktów znajdziesz pod adresem www.funduszeeuropejskie.gov.pl/punkty.

Polecamy również udział w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych, które organizują Punkty Informacyjne oraz instytucje wdrażające środki unijne w całej Polsce.

funduszeeuropejskie.gov.pl

Podziel się z innymi
TAGI POSTA
Premier Mateusz Mora
Radio WNET: 9 lat po
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »