Naukowcy w Francji zbadali zęby Hitlera

Na łamach „European Journal of Internal Medicine” opublikowano wyniki badań zębów Adolfa Hitlera, przeprowadzonych przez francuskich naukowców pod przewodnictwem słynnego paleopatologa prof. Philipp’a Charliera. Potwierdziły one, że Hitler umarł w 1945 r.

 

Szczątki nazistowskiego zbrodniarza zostały po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej udostępnione przez rosyjską Federalną Służbę Bezpieczeństwa, rosyjskie archiwa państwowe i wywiad. Cechy morfologiczne kości zostały porównane ze zdjęciami rentgenowskimi czaszki Hitlera wykonanymi na rok przed jego śmiercią. Po analizie prof. Philipp Charlier jednoznacznie potwierdził, że są to zęby należące do Hitlera, co ostatecznie udowadnia jego śmierć w 1945 r. i zaprzecza wszelkim teoriom spiskowym. Niektórzy twierdzili, że Hitler uciekł do Argentyny albo poddał się operacji plastycznej.

 

Na zębach zbrodniarza nie znaleziono żadnych fragmentów mięsa – Hitler był wegetarianinem. Zidentyfikowano kamień nazębny, liczne wypełnienia oraz protezy zabarwione na lekki odcień niebieski. Może to być skutkiem reakcji chemicznej, jaka zaszła w organizmie Hitlera po połknięciu cyjanku. Potwierdzałoby to informacje o samobójstwie przywódcy III Rzeszy przez otrucie, zwłaszcza że na zębach nie znaleziono śladów prochu, co potwierdza, że Hitler nie zabił się strzelając sobie w usta.

Źr: dentonet.pl

Artykuł nadesłała Klinika Stomatologiczna NovoDent-Med>>>

Podziel się z innymi
TAGI POSTA
Less EU funds propos
Ojciec Ted na scenie
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »