MŚ 2018: ROSJANIE WAS PRZEPIJĄ!!!

Brytyjskie media ułożyły bardzo ciekawy przewodnik dla kibiców przed startem Mistrzostw Świata, które rozpoczną się już za miesiąc w Rosji. Ostrzegają w nim m in. przed „inną kulturą picia” gospodarzy.

Angielski dziennik „The Sun” stworzył bardzo ciekawy przewodnik dla kibiców z Anglii, którzy wybierają się do Rosji na zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Materiał brytyjskich żurnalistów ostrzega o środkach ostrożności podczas picia alkoholu.

„My, Brytyjczycy, znani jesteśmy z całkowitego braku samokontroli, jeśli chodzi o picie. A Rosjanie znani są ze swojego zamiłowania do wódki. Jeśli dodać jedno i drugie, wyjdzie zabójcze połączenie” — ostrzega brukowiec.

W ramach ogólnych zasad autorzy doradzają zdecydowanie kibicom, aby spożywali przekąski podczas picia alkoholu, aby przygotowali więcej toastów, oraz w żadnym razie nie mieszali wódki z piwem, co, jak informują dziennikarze, grozi strasznym kacem.

Znając życie, ale i z doświadczenia, brytyjskim kibicom raczej nie uda się uniknąć bólu głowy następnego dnia. „The Sun” zaleca wzięcie przykładu z Rosjan, którzy według dziennikarzy leczą kaca barszczem. A najważniejsze, czego Brytyjczycy nie powinni robić, to konkurować z Rosjanami w sprawach picia.

„To jest inna kultura picia, oni was przepiją” — czytamy w materiale dziennikarzy z Anglii.

Oprócz porad na temat spożywania alkoholu, instrukcja zawiera porady dotyczące podstawowych zasad grzeczności, na które kibice z Wysp Brytyjskich powinni zwrócić uwagę. Jedną z nich jest, choćby, zdjęcie butów po wejściu do domu, ustąpienie miejsca osobom w podeszłym wieku oraz nie być zbyt nachalnym w stosunku do nieznanych osób.

Znając życie i samych Anglików, szykuje nam się jednym słowem mieszkanka wybuchowa tego lata w Rosji.

A co na to My Polacy, którzy przecież również jesteśmy znani w świecie z tego że „za kołnierz nie wylewamy?” 😉

PS – Polscy Fani z Irlandii

Zródło: sputniknews.com

Zdjęcia: Paul Hanna / Reuters, Tim Kohut, Kirill Kudryavtsev / AFP

Podziel się z innymi
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Specify LinkedIn Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for LinkedIn Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Translate »