Kościół oferuje wiernym aplikację na smartfony

Irlandzki Kosciół zaoferował swoim wiernym aplikację “Daily Worship”, którą za „małą” opłatą mogą ściągnąć na swój telefon. 

Aplikacja jest inicjatywą Centralnej Komisji Łączności Kościoła w ścisłej współpracy z jej Komitetem Doradczym Liturgii. Oferuje wiernym czytanie Pisma Świętego, modlitwy, pieśni i usługi z Księgi Modlitewnej (BCP) w jednym miejscu, w przystępnej formie.

W aplikacji dostępne są modlitwy na każdy dzień roku, obejmujące pięć usług – codzienną modlitwę poranną i wieczorną, modlitwę nocną, modlitwę na koniec dnia i komunię świętą. Przewodnicząca Centralnej Komisji Łączności, Pat Storey, wyraziła radość z wprowadzenia na rynek aplikacji po miesiącach planowania.

 

 

 

-Jest rzeczą potężną, aby wspólnota taka jak Kościół Irlandii modliła się razem i używała tych samych codziennych odczytów za pośrednictwem aplikacji do smartfonów. Ta aplikacja ma nam pomóc w osobistym i wspólnotowym życiu modlitewnym i zbliżyć nas do siebie jako do rodziny kościelnej i do Boga, którego czcimy- powiedziała.

Aplikację można zakupić w App Store i Google Play za 1,09 EUR.

Magdalena Graszk

Podziel się z innymi
Stulatka: Przepis na
Spotkanie szefa pols
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »