Irish Ferries: 10 tys. osób dotkniętych odwołanymi rejsami

Irish Ferries odwołuje rejsy wywołując niezadowolenie wśród klientów, którzy zaplanowali wakacje tego lata.

Informacje pojawiły się po tym, jak firma ogłosiła opóźnienie w dostawie nowego promu W.B.Yeats. W rezultacie firma zdecydowała w piątek, że aby zminimalizować potencjalne zakłócenia dla klientów muszą anulować wiele rejsów, które zaplanowane były w okresie od 12 do 29 lipca.

Klienci zostali poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem wiadomości e-mail, a firma zaproponowała im zmianę daty rejsu lub zwrot pieniędzy.

W oświadczeniu na stronie internetowej Irish Ferries przeprasza za niedogodności i tłumaczy, że zarząd firmy nie ma wpływu na to, co się stało. Winą została obarczona niemiecka stocznia, która nie będzie w stanie dostarczyć na czas nowego promu. Niestety wiele osób, które musiały zmienić lub odwołać z tego powodu swoje plany wakacyjne wini za ten stan rzeczy Irish Ferries. Dodatkowo, z komentarzy na Facebooku wynika, że do biura obsługi klienta firmy nie sposób się dodzwonić.

Oto kilka z komentarzy:

„Obraźliwy e-mail otrzymaliśmy o 21:00 w piątek wieczorem, aby dowiedzieć się, że nasz rejs do Francji jest odwołany. Wakacje zrujnowane, Call Center zamknięte- wygodnie. Poważnie, jak możecie myśleć, że jest to dopuszczalne?”

„Haniebna obsługa klienta Irish Ferries! Spędziłem cały ranek próbując dodzwonić się do nich. Brak alternatywnych terminów i nikt, z kim można dyskutować o nowych terminach. Nie mają nawet odwagi się wytłumaczyć”.

“Zarezerwowałem rejs już przed świętami Bożego Narodzenia. Zapłaciłem duży depozyt za zarezerwowany dom wakacyjny. Wysłanie wiadomości e-mail późno, w piątkowy wieczór, z bardzo małą liczbą pracowników w sobotę rano jest po prostu obrzydliwe. Wiele godzin próbowałem dodzwonić się pod numer telefonu Irish Ferries, a na końcu zorientowałem się, że mimo braku połączenia zapłaciłem za oczekiwanie na linii niemal fortunę”.

Lepiej sprawdźcie swoje skrzynki e-mailowe, jeśli rezerwowaliście rejs z Irish Ferries między 12 a 29 lipca.

Magdalena Graszk

Podziel się z innymi
Brutalny atak na nas
Internetowa edukacja
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »