I Ty możesz zostać funkcjonariuszem An Garda Siochána

Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna w tych dniach dużą kampanię rekrutacyjną, a jej celem jest zatrudnienie ponad 1500 nowych policjantów.

 

Rekrutacja rozpocznie się wkrótce, a zwiększanie stanu osobowego w Gardzie do 15.000 osób, ma potrwać przez najbliższe trzy lata. Jak mówił sam minister Charlie Flanagan, nowa praca da „ekscytujące możliwości”, a będzie można pracować w dziale ścigającym cyberprzestęców, w ochronie dzieci, zwalczaniu terroryzmu i nadużyć finansowych, a i współpracować z funkcjonariuszami na całym świecie.

 

Charlie Flanagan:

Zachęcam wszystkich zainteresowanych wsparciem misji An Garda Siochána, aby chronić i służyć społeczeństwu. Kariera w An Garda Siochána jest satysfakcjonującą służbą publiczną, której członkowie wnoszą istotny wkład w bezpieczeństwo i dobre samopoczucie społeczności, którym służą na co dzień.

 

Wniosek może złożyć każda osoba mieszkająca w Irlandii legalnie, a po przejściu wszystkich etapów rekrutacji, rozpocznie szkolenie w Szkole Policji w Templemore. Podczas procesu opiniowania wniosków, członkowie komisji sprawdzą przeszłość potencjalnego kandydata, a także ocenią jego potencjalną przydatność do służby, aby następnie sprawdzić jego warunki psychiczne i fizyczne.

Ministerstwo Sprawiedliwości mówi też, iż bardzo chętnie powita kandydatów z innych krajów i nie wyłącza z tego osób spoza Unii Europejskiej.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie Public Appointments Service, a i złożyć wniosek o przyjęcie do Gardy.

Pierwsi wybrani kandydaci rozpoczną szkolenie już pod koniec tego kwartału.

Bogdan Feręc

Źr: Department of Justice

Zdj: Garda

Podziel się z innymi
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Specify LinkedIn Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for LinkedIn Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Translate »