Grażyna Szapołowska: na co dzień uwielbiam nosić dresowe bluzy z kapturem

Naturalność to nurt w modzie, który aktorka ceni najbardziej. Nawet na czerwonym dywanie unika przesadnych stylizacji, na co dzień natomiast najchętniej wkłada wygodne bluzy z kapturem. Gwiazda lubi naturalne materiały, są bowiem bezpieczne dla zdrowia.

Grażyna Szapołowska ma za sobą kilka, nie zawsze udanych, eksperymentów modowych, należy jednak do kobiet, które nie lubią strojem odwracać uwagi od swojej urody. Nawet na czerwonym dywanie, na którym wciąż chętnie się pojawia, stara się zachować umiar. Gwiazda twierdzi, że na tym właśnie polega jej styl.

– Nie zabieram nigdy torebki, nie nakładam na siebie biżuterii, staram się być neutralna – mówi Grażyna Szapołowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Taki styl ubierania aktorka preferuje także na co dzień, gdy znajduje się z dala od blasku fleszy.

– Uwielbiam dresy z kapturem, żeby przysłaniać nimi włosy i moją urodę, która już zaczyna się trochę oddalać od urody, która powinna być – mówi Grażyna Szapołowska.

Gwiazda twierdzi, że od dłuższego czasu nakłania Dorotę Goldpoint, jedną ze swoich ulubionych projektantek, do stworzenia kolekcji bluz z kapturem. Jej zdaniem projekty te powinny zostać uszyte z naturalnego jedwabiu – materiału, który projektantka wyjątkowo ceni. Powinny się także charakteryzować pięknymi, oryginalnymi kapturami.

 Myślę, że to jest taki produkt, który każda kobieta będzie chciała mieć w swojej szafie – mówi Grażyna Szapołowska.

Aktorka wybiera ubrania uszyte wyłącznie z naturalnych materiałów. Podkreśla, że sztuczne tkaniny, takie jak nylon, wiskoza czy poliester, mają szkodliwy wpływ na zdrowie człowieka – skóra ludzka wchłania bowiem znaczną część substancji chemicznych wykorzystanych do produkcji materiału. Z tego względu chętnie nosi ubrania z atelier Doroty Goldpoint, która stosuje wyłącznie naturalne jedwabie, futra i wełny.

– To nie jest wyrób plastikowy pochodzący z Chin czy Wietnamu, to są rzeczy rzeczywiście unikatowe i dla kobiet w moim wieku jak najbardziej eleganckie – mówi Grażyna Szapołowska.

Newseria

Podziel się z innymi
Patriotyzm gospodarc
PL: REJESTRACJA W UR
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »