Golaski w Wicklow (+18)

Jako wielbiciel damskich wdzięków, z prawdziwym smutkiem muszę powiedzieć, że nie mogę pojawić się na plaży w Wicklow.

 

Jednak do rzeczy, bo przecież informacja skierowana jest głównie do pań, które mogą włączyć się do bicia Guinness World Records, a wystarczy, że się wraz z koleżankami rozbiorą do naga i rzucą w morskie fale.

Aktualny rekord świata w tej konkurencji należy do Australii, gdzie 786 nagich pań wbiegło do wód South Beach w Perth, a było to w 2015 roku.

 

Organizatorzy irlandzkiej próby bicia rekordu uważają, iż australijski rekord uda się pobić, gdyż akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wstępnie na apel odpowiedziało 2800 pań, więc o ile zdecydują się na udział, to ten z całą pewnością już tego wieczora należeć będzie do Irlandii.

 

Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla pań, aby ciekawskie oczy męskiej części populacji nie krępowały uczestniczek rekordu i jest częścią akcji zbierania pieniędzy na leczenie raka piersi oraz diagnozowanie chorób nowotworowych u dzieci.

Oczekuje się, że poprzez podobne akcje na całym świecie, irlandzkiej organizacji National Children’s Cancer Charity uda się zebrać ponad 250.000 €.

 

„Strip and Dip”, bo pod taką nazwą funkcjonuje impreza, jest organizowana już szósty raz, a z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem.

 

Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję i sam jej cel, mogą przekazać fundusze TUTAJ>>>

Bogdan Feręc

Źr: National Children’s Cancer Charity/ Guinness World Records

Zdj: Pixabay.com/Kicking The Shite Out of Cancer

Podziel się z innymi
Zmiana płci
Saturday: Despacito
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »