€1200 grzywny za seks, na którym zarabiali €5000 miesięcznie

David Navaro, lat 50, i jego żona, Celia Galan, lat 41, oferowali klientom seks z nimi, w ich domu w Ennis, w hrabstwie Clare, za 200 euro za godzinę. Nie widzieli w tym nic niestosownego ani nielegalnego.

Para przeniosła się z Barcelony do Irlandii w 2015 roku. W lipcu 2016 roku, po tym jak sąsiedzi zaczęli podejrzewać, że w domu Davida i Celii oferowane są usługi seksualne, poinformowano o tym odpowiednie służby.

Według inspektora Toma Kennedy’ego z Sądu Rejonowego w Ennis, Garda weszła do domu na Station View w Ennis i odkryła laptopa, telefon, notes z nazwiskami klientów i ogłoszenie z Escort Ireland w laptopie, potwierdzające prostytucję. Inspektor poinformował, że para reklamowała się na stronie internetowej jako “Ann i Peter”. W treści ogłoszenia przeczytać można było: “Ann jest 30-letnią kobietą z piękną buzią, a Peter jest 38-letnim mężczyzną o smukłym ciele i oboje chcą cię zadowolić. Obsługujemy mężczyzn, kobiety i pary. Będziesz cieszyć się najlepszym doświadczeniem swojego życia i na pewno do nas wrócisz”.

 

 

 

W trakcie śledztwa ustalono, że klienci płacili parze 200 euro za godzinę, 170 euro za 45 minut i 130 euro za 30 minut seksu.

Oskarżeni David i Celia przyznali, że zarabiali ponad 1200 euro tygodniowo. Inspektor Kennedy powiedział, że para uważała, iż to co robili nie było niczym dziwnym, i że absolutnie- według nich- nie było to nielegalne.

Prawnik Davida i Celii, Daragh Hassett, powiedział, że jego klienci wcześniej prowadzili “dom publiczny” w Hiszpanii, i że tam nie było to nielegalne. Stwierdził także, że nie byli świadomi tego, iż łamią irlandzkie prawo.

Sędzia Durcan ukarał oskarżonych karą w wysokości 1200 euro i powiedział: “Ta działalność w Irlandii jest niezgodna z prawem i sąd nie akceptuje tego rodzaju działalności”.

Sprawa zakończyła się pouczeniem i nałożeniem grzywny na parę.

Magdalena Graszk

 

Podziel się z innymi
Krótki felieton o P
Robotyzacja może ro
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »