€1200 grzywny za seks, na którym zarabiali €5000 miesięcznie

David Navaro, lat 50, i jego żona, Celia Galan, lat 41, oferowali klientom seks z nimi, w ich domu w Ennis, w hrabstwie Clare, za 200 euro za godzinę. Nie widzieli w tym nic niestosownego ani nielegalnego.

Para przeniosła się z Barcelony do Irlandii w 2015 roku. W lipcu 2016 roku, po tym jak sąsiedzi zaczęli podejrzewać, że w domu Davida i Celii oferowane są usługi seksualne, poinformowano o tym odpowiednie służby.

Według inspektora Toma Kennedy’ego z Sądu Rejonowego w Ennis, Garda weszła do domu na Station View w Ennis i odkryła laptopa, telefon, notes z nazwiskami klientów i ogłoszenie z Escort Ireland w laptopie, potwierdzające prostytucję. Inspektor poinformował, że para reklamowała się na stronie internetowej jako „Ann i Peter”. W treści ogłoszenia przeczytać można było: „Ann jest 30-letnią kobietą z piękną buzią, a Peter jest 38-letnim mężczyzną o smukłym ciele i oboje chcą cię zadowolić. Obsługujemy mężczyzn, kobiety i pary. Będziesz cieszyć się najlepszym doświadczeniem swojego życia i na pewno do nas wrócisz”.

 

 

 

W trakcie śledztwa ustalono, że klienci płacili parze 200 euro za godzinę, 170 euro za 45 minut i 130 euro za 30 minut seksu.

Oskarżeni David i Celia przyznali, że zarabiali ponad 1200 euro tygodniowo. Inspektor Kennedy powiedział, że para uważała, iż to co robili nie było niczym dziwnym, i że absolutnie- według nich- nie było to nielegalne.

Prawnik Davida i Celii, Daragh Hassett, powiedział, że jego klienci wcześniej prowadzili „dom publiczny” w Hiszpanii, i że tam nie było to nielegalne. Stwierdził także, że nie byli świadomi tego, iż łamią irlandzkie prawo.

Sędzia Durcan ukarał oskarżonych karą w wysokości 1200 euro i powiedział: „Ta działalność w Irlandii jest niezgodna z prawem i sąd nie akceptuje tego rodzaju działalności”.

Sprawa zakończyła się pouczeniem i nałożeniem grzywny na parę.

Magdalena Graszk

 

Podziel się z innymi
Krótki felieton o P
Robotyzacja może ro
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Translate »