Dyżur konsularny w Limerick

W dniach 23-24 lutego 2018 r. (piątek/sobota) w Konsulacie Honorowym w Limerick (66 O’Connell Street) odbędzie się kolejny dyżur konsularny.

Uprzejmie informujemy, iż podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski paszportowe oraz realizowane wybrane sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu oraz potwierdzenia wniosków o profil zaufany ePuap). W sprawach paszportowych priorytet w zapisach będą miały wnioski dla dzieci do lat 12 oraz wnioski osób, które mają trudności z dojazdem do Dublina, np. z powodu niepełnosprawności.

 

Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wysłać e-mail na adres: dublin.dyzur.zapisy@msz.gov.pl

Prosimy o wpisanie w temacie e-maila „Dyżur w Limerick”, a w treści następujące informacje:

 

1.    Imię i nazwisko oraz data urodzenia (dotyczy osób zapisywanych na wizytę paszportową lub prawną)

2.    Rodzaj załatwianej sprawy (np. złożenie wniosku/wniosków paszportowych, poświadczenie podpisu, ePuap).

3.    Preferowany dzień – 23 lub 24 lutego – oraz godzina/godziny spotkania (np. 23.02 po południu)

4.    Dane kontaktowe, w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania (w przypadku paszportów dla dzieci należy podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz dane kontaktowe rodzica/opiekuna)

5.    W przypadku wniosku o paszport dla dziecka prosimy o podanie informacji czy dziecko posiada polski akt urodzenia (dziecko urodzone w Polsce lub dokonano transkrypcji zagranicznego aktu urodzenia do polskiego rejestru stanu cywilnego) oraz czy posiada nadany numer PESEL.

 

Prosimy o zapoznane się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej dotyczącymi wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o paszport.

http://www.dublin.msz.gov.pl/pl/p/dublin_ie_a_pl/info_konsularne/sprawy_paszportowe/
Jednocześnie informujemy, iż jedyną formą płatności na dyżurze konsularnym jest POSTAL MONEY ORDER dostępny w każdym punkcieAn Post. Szczegółowe informacje nt. tej formy zapłaty zostaną wysłane do wszystkich zapisanych osób.

Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona. Jedynie osoby zapisane na spotkanie zostaną przyjęte przez konsula.

 

Informujemy, iż w marcu 2018 r. planowany jest kolejny dyżur konsularny Cork – ogłoszenie dyżuru w Cork zostanie opublikowane na stronie internetowej Ambasady na początku lutego br.

Ambasada RP – Dublin>>>

Podziel się z innymi
TAGI POSTA
Niskie koszty kar dl
Studio Dublin 09.02.
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Translate »