Ciepło będzie trwać

Zapowiada się, że ciepło pozostanie z nami na kolejne kilka dni, ale należy przygotować się na przechodzące nad krajem burze.

 

Wtorek będzie ciepłym oraz suchym dniem, ale wieczorem nad zachodnią część Irlandii nadciągną ciężkie deszczowe chmury. Wcześniej na południu i zachodzie można spodziewać się lokalnych burz i wtedy opady będą intensywne, a i wiać będzie silnie. Wiatr przez cały dzień będzie jednak słaby, a temperatury od 20 do 24 stopni Celsjusza.

 

W środę duża część kraju zalana zostanie słońcem, ale o poranku możliwe są mgły. Gorsza pogoda na wschodzie kraju, gdzie niebo prawdopodobnie przykryte będzie chmurami. Przelotny deszcz pojawiać się może na południu wyspy, a i gdzieniegdzie na zachodzie ziemia zroszona zostanie drobnymi opadami. Wiatr słaby, nieco silniejszy na wybrzeżu Atlantyku, a temperatury od 18 do 22 stopni.

 

We czwartek słońce przesłaniane będzie sunącymi po niebie obłokami, a po południu nad całą wyspą mogą występować przelotne opady i burze. Wzrośnie nieco temperatura i po porannych mgłach, szybko osiągnie od 20 do 23 stopni Celsjusza. Wiatr podczas burz silny.

 

Piątek nie przyniesie większych zmian, a weekend…

Bogdan Feręc

Źr: Met Éireann

Podziel się z innymi
TAGI POSTA
Irlandia oszalała
Pojawi się kolejny
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »