Chłopiec w spódnicy

Tylko czekać, jak podobne sytuacje będą zdarzać się w Irlandii, bo sprawa rozwija się właśnie na sąsiedniej wyspie.

 

Rodzice z Wielkiej Brytanii zostali poinformowani, że już wkrótce mogą spotkać ich przykre konsekwencje, jeżeli będą odmawiać swoim synom, możliwości noszenia spódniczek w szkołach. Mnie, jako mężczyźnie przykro to mówić, ale to nie jest żart, choć lepiej, aby tak było, bo nie wskazywałoby na pełne zamieszanie płciowe.

Zgodnie z informacją British Telegrach, rodzice chłopców, którym zabraniają zakładania spódniczek i innych damskich strojów do szkół, mogą zostać objęci dochodzeniem służb społecznych, co w konsekwencji, może być związane z aktami oskarżenia przeciwko nim.

 

Rady Miejskie Brighton i Hove mówią również, iż ich niepokój budzą zakazy wydawane przez rodziców chłopców, którym zabrania się odmiany lub zmiany imion na żeńskie albo naśladowanie płci przeciwnej.

Innego zdania jest dr Joanna Williams z jednego z brytyjskich uniwersytetów, która otwarcie mówi, że nadmierna promocja ideologii trans płciowej, wprowadza zamęt w głowach dzieci, a te zaczynają mieć problemy z dookreśleniem swojej tożsamości płciowej.

 

Statystyki zdają się potwierdzać słowa wykładowczyni, bo liczba brytyjskich dzieci poniżej 11 lat, które mają problemy z określeniem swojej tożsamości płciowej, wzrosła z 19 przypadków w 2009 roku do 77 w 2015 r. Co jest chyba dramatem Wielkiej Brytanii w 2015 roku kliniki leczenia zaburzeń tożsamości płciowej, leczyły 13 dzieci w wieku lat czterech i młodszych.

Bogdan Feręc

Źr: British Telegrach

Podziel się z innymi:
Lidl zmienia opakowa
Burza huraganowa Cal
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »