Bilet na papieża

Pomyli się ten, który w przypływie chęci spotkania się z namiestnikiem Świętego Piotra „natchnięty” zostanie pragnieniem ujrzenia na własne oczy Ojca Świętego.

 

Pomyli, bo nie pójdzie ot, tak na mszę koncelebrowaną przez papieża Franciszka, gdyż spotkania z nim będą możliwe po wykupieniu biletu wstępu.

Na spotkanie z papieżem w Phoenix Park przewidziano około 500.000 biletów, nie licząc tych „lewych”, czyli dla oficjeli oraz specjalnie zaproszonych gości.

 

Impreza z udziałem Ojca Świętego jest „biletowana”, aby zapewnić bezpieczeństwo i odpowiednią przepustowość, jak mówi oficjalny komunikat, a i pokryć koszty ochrony wizyty.

 

Chętni do obcowania z szefem Kościoła, mogą jednak zabezpieczyć swoje pragnienia już teraz i nabyć drogą kupna bilet na TEJ stronie. Cena za bilet jednodniowy, uzależniona została od miejsca, w którym podczas mszy w Dublinie chcemy się znaleźć, więc można kupić bilet za 33 € (dalej), a i za 68 € (bliżej).

Za płotem FREE.

Więcej informacji na temat sprzedaży biletów, jak i samej wizyty zwierzchnika Kościoła Katolickiego, znajduje się TUTAJ.

 

Nie będę sobą, aby nie „powyzłośliwiać” się trochę i KK zaproponuję wprowadzenie wejściówek do kościołów. W cenie biletu parafia zapewnić może darmową kawę, a w okresie letnim zimne napoje, aby zgromadzeni mogli podczas zanurzania się w otchłań wiary, ugasić pragnienie, a może nawet jej pragnienie.

Co oni jeszcze wymyślą, żeby wyciągnąć kasę od ludzi utrzymujących KK od kilku tysięcy lat?

Bogdan Feręc

Źr: KK/Gov.ie

Podziel się z innymi
TAGI POSTA
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.

Translate »